מהם המשחקים הנבחרים לחתולים ?

כאן ליאורה מחיש חי עם סיכומים והמלצות למתנות לשנה האזרחית החדשה!!!

השנה החדשה בפתח ורבים מאיתנו אוהבי חתולים קונים מתנות לחתולים שלנו ולחתולים של החברים שלנו. זה הזמן בו אני מנצלת את המומחיות שלי לעזור לקוראים שלנו לעשות את הדבר הטוב ביותר לחיות המחמד שלהם ולחיים שלהם.
אני אוהבת לעקוב אחרי המוצרים הטובים החדשניים ובעלי הערך הרב ביותר לחיית המחמד שלך, להשתמש בהם, לבדוק אותם ולהמליץ עליהם בפניכם לקוחותיי וקוראים יקרים. לרוב אני גם מתייעצת עם מומחים נוספים וטרינרים מאלפים ומומחי התנהגות כדי להשוות התרשמויות כדי לוודא שחיות המחמד שלכם יקבלו את הטוב ביותר

סיכום רשימת המתנות האהובות ומומלצות לחתולים

חתולי הבית מזמן כבר בויתו אבל הם לא איבדו את האינסטינקט שלהם לצייד ומשחק. כשמדובר על לגרום לחתול להיות שמח ובריא, חשוב מאד לוודא שלחתול יהיה זמן משחק מתאים ומספק. כדי למצוא משחק לחתול אשר יהפוך להיות האהוב ביותר עליו עלינו לחפש משחקים שנותנים לחתול אפשרות למרדף, לקפיצה, להתגלגל. זמן משחק קבוע יעודד התנהגות טובה ובריאות.

משחקים מלאים בקטניפ

קטניפ הוא צמח במשפחת המנטה. יש לו ריח שחתולים מאד אוהבים ותמיד רוצים עוד.לכל חתול יש תגובה אחרת לקטניפ, ישנם חתולים שיסתובבו סביבו בטירוף, יש חתולים שיתגלגלו בתוך משחק הקטניפ, יש כאלה שיתפסו אותו ברגליים או בפה וינסו להוציא את הקטניפ החוצה. אפשר לקנות קטניפ מיובש או משחקים עם קטניפ בכל מיני גדלים וצורות.

סופר קטניפ - עלי קטניפ לחתול
קטניפ מיובש ספריי קטניפ קטניפ בריחות מגוונים
משחק לחתול עכבר פרווה צבעוני
עכבר עם קטניפ בובת פרווה עם קטניפ כרית עם קטניפ

משחקי לייזר

מצביעי לייזר הן משחקים שמוציאים קרן אור שהחתול שלך יאהב לרדוף.
מה הופך את מצביע הלייזר לכיף הוא שאתה יכול להזיז את האור בצורה אופקית ואנכית.
וזה נותן לחתול את האפשרות לרוץ, לקפוץ, ולשחק. .
מצביעי לייזר הם משחקים טובים בבית בו חתולים רבים. אבל הקפידו לתת להם הזדמנויות
שהם באמת יוכלו לתפוס את הנקודות, כך שהם יוכלו להרגיש תחושת הישג.

רוצים לראות את החתולה שלי שמשתגעת מהלייזר?

הידעת?

זה נראה שהחתול שלך רוב זמנו מבלה בשינה וזה בהחלט נכון. הזמן הממוצע שחתול מבלה בשינה הוא 2/3 מזמנו. לכן עלינו לוודא שבזמן שהוא ער הוא ייבלה במשחק איתנו או עם חבריו החיות.

משחקי עכבר

לחתולי בית עדיין יש צורך לצוד ולתפוס את הטרף שלהם, אשר גורם לכם שצעצוע העכבר הוא בחירה רצויה מאד על ידם, כמשחק אהוב לחתול. משחקי עכבר באים במגוון צבעים/גדלים/מרקמים והעכבר צריך להיות בגודל ובצורה המתאימה לחתול שלך שיוכל לרדוף אחריו ולשאת אותו בפיו. העכבר יימצא את עצמו מתחת לרהיטים שם יישכח, ויתגלה מחדש לאחר מספר ימים למשחק נוסף

משחק לחתול עכבר פרווה צבעוני
עכבר מחבל עכבר מפרווה עכבר רוטט
עכבר על שלט עכבר נחום תקום עכבר בגלגל

.

בחרו עכבר משחק שאין לו חלקים חיצוניים שהחתול בטעות יכול לבלוע. אם לעכבר משחק יש עיניים שנראה שהן יכולות להתנתק, הסירו אותם לפני שתתנו לחתול את המשחק לשחק

כדורי משחק לחתול

כדורי משחק לחתול הם משחק פופולארי נוסף ,אהוב ונבחר על ידי חתולים. ניתן להשיג את כדורי המשחק במגוון גדלים וסגנונות. כדורי משחק עשויים מחומרים שונים פלסטיק, בד,צלופן, כדורים ממולאים עם קטניפ ועוד. בגלל צורתם העגולה והיכולת שלהם להתגלגל כשבועטים בהם, זהו משחק, שכדאי להשאיר במשך היום, כדי שהחתול שלך יוכל לשחק לבדו.
חתולים מסויימים אוהבים לשחק "חפש את המטמון" עם הכדור משחק שלהם. כדי ללמד את החתול לשחק ב-FETCH .גלגל את הכדור וראו אם החתול מביא אותו חזרה אליך.

כדור ספוג כדור פלסטיק כדור חבל
כדור צלופן כדור טבעות עם פעמון כדור עם נוצה

משחק נוצה לחתול

משחקי נוצה הם משחקים אהובים על החתול בגלל שזה מחקה את תנועת הציפור. יש מגוון גדול של משחקי נוצה שניתן לרכוש. חלק ממשחקי הנוצה נתלים על משקוף חלק נמצאים בקצה של חכה. אם בחרת במשחק התלוי מהדלת יהיה רצוי לתת לחתול לשחק רק כשמישהו בבית . זאת מכיוון שבגלל ההתלהבות כפות הרגליים עלולים להסתבך בחוט, שהנוצה קשורה אליו. משחקי נוצה שקשורים לחכה מתאימים למשחק בישיבה עם החתול. הכי כיף זה להעביר את משחק הנוצה ליד החתול שלך ולגרום לו לקפוץ ולזנק כדי לתפוס את הנוצה כשהיא עפה לידו.

משחק קונג וובלר הוא שמפעיל את החתול ונותן לו שעות של התעסקות וניסיונות להוציא מזון . המשחק אהוב על החתולים ונותן לו שעות של התעסקות. מילוי משחק לחתול קונג וובלר בחטיף אהוב יחד עם שימורים והחתול ימצא את עצמו עסוק בניסיון עם כפות הרגליים להוציא את המזון/החטיף. המשחק מתאים גם לכאלה הזקוקים לשמירה על המשקל כאפשרות הגשת מזון שהחתול יצטרך להתאמץ לאכול.

משחק לחתול מאתגר ומעניין שמעסיק חתולים למשך שעות ארוכות

לצפייה בסרטון על קונג וובלר

משחק אתגר מבוך

יצר הציד והחיפוש בעיקר במחילות ובמקומות חבויים בא לידי ביטוי במשחקי מבוך. משחק המבוך מאפשר פעילות אינטראקטיבית של החתול בניסיון למצוא את הכדורים/עכברים/משחקים שנמצאים בתוך הגלגל ומנסים ברגליהם לשלוף אותם. זה יכול לספק שעות של תעסוקה לחתול.

גלגל 3 קומות עם כדורים ורטיגו מסלול מבוך קונג
מבוך מזון קט איט זירת משחקים לחתול מבוך חטיפים לחתול

משחק מנהרה לחתול

מנהרה לחתולים עם שני חורי יציאה וכניסה לאורכה מושלם לבתים עם מספר חתולים בבית. לאורך השרוול שני חלונות. השרוול מאתגר חתולים, נותן להם מקום "מגן" ופינת רביצה קבועה המנהרה הינה משחק המתאים לבתים וחצרות בתים.
עם המנהרה מומלץ לרכוש ממגוון הכדורים ולגלגל אותו בתוך המנהרה מצד לצד או לרכוש חכה כדי לאתגר את החתול לעבור בזריזות מצד לצד.

מנהרה לחתול

קופסאות קרטון

זהו משחק שיכול לבדר את החתול שלך ללא השקעה כלכלית. בפעם הבאה שמגיעה חבילה אליך הביתה או שאתה רוכש משהו שמגיע בחבילה שגדולה מספיק בשביל שהחתול שלך יוכל להכנס פנימה השתדל להשאיר את הקופסא בהישג יד של החתול שיוכל לשחק איתה. אפילו אם הקופסא לא גדולה מספיק לחתול שלך ,החתול יתעסק בה במשך שעות בניסיון להדחס פנימה. קופסאות הן מקומות משחק מחבואים אהוב מאד על החתולים

אני מקווה שאוסף המשחקים הנבחרים ייתן לכם רעיונות לרענון משחקי החתולים.

לשירותכם גם בשנה הבאה
לגידול חיית מחמד בריאה מאושרת ומאריכת שנים

לפוסט הזה יש 6 תגובות

 1. עדנה

  היי ליאורה
  תודה על הסיכום ועל הרשימה המעודכנת.
  באמת יש כאן מבחר גדול וקשה לבחור.
  אני אנצל את המבצע ואקנה סוף כל סוף את הקונג וובלר
  זה נראה לי משחק שווה שיעסיק את תולי במשך שעות

  שנה טובה
  עדנה

  1. ליאורה מחיש חי

   היי עדנה
   תודה על תגובתך
   אני בטוחה שתולי תהנה מהקונג וובלר
   זה משחק מעניין ומאתגר אותם

   שנה אזרחית טובה גם לך
   ליאורה

 2. אורנה לביא

  היי ליאורה
  קניתי פעם מנהרה אחת והיא נמצאת בבית שלי, אבל אני צריכה לקנות עוד שתיים ולשים אותן בחצר שלי. בקרוב אגיע 🙂
  אורנה לביא

  1. ליאורה מחיש חי

   נשמח לפגוש אותך 🙂
   ואם תגיעי עד 31.12.13 תזכי להנחה נוספת של 15%
   כדאי לך תבואי היום!!!

   ליאורה | מומחית לגידול חיית מחמד
   בריאה מאושרת ומאריכת שנים
   לחסכון בזמן,כסף וביקורים מיותרים אצל הוטרינר

 3. רותם

  היי ליאורה
  יש לי הצעה לעוד משחק. אשמח אם תגידי לי אם זאת הצעה טובה או לא: לקחת קצת נייר כסף, לגלגל לכדור ולתת לחתול לשחק עם זה. עוד לא נתתי לג'ינג'ר לשחק עם זה, במחשבה שהוא יכול להיחנק מזה.
  רותם

  1. ליאורה מחיש חי

   היי רותם
   משחק עם כדור מנייר כסף אינה רעיון טוב אלא אם החתול כל הזמן בהשגחתך.
   נייר הכסף מסוכן לחתול ועלול לבלוע חתיכות ממנו וזה יכול לפצוע אותו.
   את צודקת בחששך ולכן עדיף להמנע מחומרים שעלולים לסכן את בריאותו

   ליאורה | מומחית לגידול חיית מחמד בריאה ומאושרת

כתיבת תגובה