למה מגיע לי חטיף?

בעקבות הסרטון והפוסט האחרון בו גילינו אילו מזונות אנושיים רעילים לכלב ואיך מתן שאריות מהשולחן לא מומלץ במיוחד עבור החברים הכי טובים שלנו על ארבע, נשאלתי שאלות רבות ובינינו מוצדקות!!! שאלות כגון:

אז מה ליאורה, לא נפנק את הכלב שלנו? האם לא מגיע לכלב גם להנות מהחיים? האם כל הזמן הכלב יאכל רק את האוכל היבש שלו ? זה משעמם! ובקיצור:
איך בחורים חטיף לכלב

איך נפנק את הכלב בכיף ובלי דאגות לבריאותו?

ראשית, היום ישנו מגוון גדול של מזון לכלבים ולכן קל ופשוט למצוא מזון איכותי וטעים לכלב! ואפשר מידי תקופה ולא לעיתים קרובות מדי על מנת לא לשגע את הקיבה כמובן לשנות מזון .
שנית, לא אמרתי לא לתת חטיפים לכלב, להיפך, אני מאד בעד לפנק את הכלב אבל לעשות זאת בחוכמה בלי לפגוע בבריאותו ולדעת מה הסיבה לתת חטיפים ופינוקים לכלב ועל כך בפוסט הזה.

למה בעצם לתת לכלב חטיפים?

1) לגיוון החיים:

אם הכלב שלכם אוכל רק אוכל יבש מאותו סוג , גוון יוסיף הרבה עניין ואושר. אומנם חשוב לשמור על מותג אחד עיקבי של מזון לאורך תקופה כדי למנוע הפרעות עיכול , אבל חטיף קטן מידי פעם לא מזיק. חטיפים כמו סליקי חטיפים לכלב, בוש ביסקויטים, ועוד מומלצים.

2) לעידוד התנהגות:

כאשר נותנים לכלב פקודה או רוצים לעודד התנהגויות חיוביות , תגמול חיובי עוזר לחיית המחמד להבין את מה שאתם רוצים שהיא תעשה.
חטיפים לכלב הם כלי אימון שימושי בתנאי שלא נותנים יותר מדי או לעיתים קרובות כל כך כי אז החטיף מאבד את השפעתו כתגמול חיובי. חטיפים מומלצים כגון: חטיף 8in1 לכלב יתאימו למטרה זו ויעודדו התנהגות רצוייה.

3) לעזור במצבי לחץ וחרדה:

תמונה של חטיף בוש דנטללאחר מחלה או פציעה חשוב לעודד את הכלב לאכול שוב. חטיף רך וקל ללעיסה יכול לפתוח את התאבון של הכלב ולהחזיר אותו לאכול נכון. במצבי לחץ וחרדה משתנים הרגלי התזונה של הכלב וחטיפים טעימים ומפנקים יכולים לעזור לו לחזור לעצמו. חטיפים כמו ביסקויט לכלב בוש ויטליטי, חטיף רך לכלב פרימיו.

4) לשמור על שיניים נקיות:

חטיפים שהם קשים ומיועדים לטיפול באבנית, נהדרים עבור ניקוי שיניים הלעיסה שלהם מסייעת להסרת אבנית ורובד חיידקים.
חטיפים כמו בוש ביסקויט דנטלי, עוזרים ומסייעים בניקוי אבן השן.

אם כן, המגוון גדול והסיבות לנתינת חטיף רבות

לעזור לחיית המחמד לרדת במשקל

כיצד לבחור חטיף?

חטיפים לכלביםכאשר אנחנו בוחרים חטיף עבור הכלב יש לבחור מגוון רחב של מרקמים וטעמים
מה הם החטיפים לכלבים המומלצים שלנו ?

חטיפים רכים: סליקי רצועות בטעמים שונים, חטיפי 8in1
חטיפים קשים: סדרת ביסקויט בוש,
חטיפים לפינוק ביסקויט בוש כל הסדרה, חטיף לכלב דלישס

חטיפים לניקוי שינייםבוש דנטל,
חטיפים בטעמים שונים ברנדה ברווז, לידרס צ'ויס סלמון,ועוד.

לסיום, כשאנחנו נותנים חטיפים ופינוקים לכלב שלנו זה משמח את הכלב ומשפר את האינטראקציה בנינו לביניהם ומחזק את הקשר שלנו עם החברים על ארבע שלנו.

ספרו לי למה אתם נותנים חטיפים לכלב שלכם? ואיזה חטיפים הכלב שלכם הכי אוהב?

לייעוץ נוסף היכנסו לדף הפייסבוק שלנו "חיש חי פתרונות ושירות לכלבים וחתולים"

או דרך מוקד מומחיות שרות ההזמנות הטלפוני

1-700-70-88-88

לפוסט הזה יש 2 תגובות

 1. מיתר

  היי ליאורה, יש לי שאלה
  מהי התדירות שמותר לתת חטיפים לכלב?

  1. מיתר היקרה
   אין הגדרה מומלצת כמה פעמים ביום בשבוע או בחודש לתת חטיפים אבל צריך לזכור כי חטיפים כשמם כן הם מתאבנים "פותחי תאבון" פרסים ולא באים במקום המזון והיחס צריך להיות כזה שאינם פוגעים בתזונה המלאה של הכלב. כלומר לדוגמא אם תתני 3 פעמים ביום ביסקויט בוש יחידה אחת תאלצי להוריד 10% מכמות המזון היומית לעומת זאת אם תתני 6 פעמים ביום זה יכול לגרום לשלשולים כי הגזמת…הכל תלוי גם בכלב אופיו , משקלו, סוג החטיף שאת נותנת ומידת רגישותו לחטיפעם ו/או לשינוי בתזונה שלו. אמשיך לעסוק בנושא גם בשבועות הקרובים וארחיב בנושא.
   בהצלחה

כתיבת תגובה