חנות חיות לקונימבו

חנות חיות מוכרת חיות וגם מזון וציוד לחיות המחמד. זוהי תת ההתמחות שלה . לעומת זאת חנות שעוסקת אך ורק במכירת מזון וציוד לחיות מחמד מתמחה במכירת מזון וציוד לחיות מחמד תוך מתן פתרונות לבעלי חתולים לכל תקופת חיי החתול מינקות ועד שיבה טובה.

למה יש להעדיף לקנות בחנות למזון וציוד לחיות המחמד ולא בחנויות חיות ?

1) בחנויות המתמחות במזון וציוד לחיות מחמד ניתן למצוא מגוון רחב איכותי ומקצועי של מזון לחתולים בגילאים שונים גורים, בוגרים, קשישים, שמנים ובעלי צרכים מיוחדים. בחנויות המתמחות תמצאו מוכרים שיש להם את הידע בסוגי המזון השונים ובהתאמתם לחתול שלכם.

2) בחנות המתמחה במזון וציוד לחיות מחמד מוכרת בנוסף למזון מגוון של פינוקים לחתול, חטיפים לחתול ועוד דברים מעבר למזון לחתולים. גם כאן באה לידי ביטוי מומחיותו של מומחה בחנות מתמחה בהתאמת החטיף לצרכי החתול לניקוי שיניים, לפינוק נגד כדורי שיער ועוד.

3) בחנויות מזון וציוד המתמחות בחתולים תמצאו גם משחקים לחתולים, מתקני גירוד לחתול מסוגים שונים המותאמים לחתול ואופיו. התאמת המשחק , מתקן הגירוד לחתול לצרכי החתול חשובה מאד כי אם למשל נקנה בשל חוסר ידיעה משחק שבעינינו נראה יפה והחתול לא אוהב להשחיז ציפורניים על משטח גירוד מחבל הוא פשוט יסתכל עליו יחייך מתחת לשפם ויסתובב לדרכו ולא ישחק בו ולא ישחיז ציפורניים עליו. או לחילופין אם נקנה משחק לחתול שיהיה קטן מדי עבור החתול הוא עלול לכרסם ולנסות לאכול אותו ועלול להחנק ממנו. לכן נדרשת מומחיות של חנות המתמחה במזון וציוד לחתול כדי למנוע סכנת בליעה וחנק לחתול.

4) בחנויות מזון וציוד לחיות המחמד תמצאו גם פתרונות לבעיות רפואיות והתנהגותיות. לדוגמא פתרונות לטפילי הקיץ, הלא הם פרעושים וקרציות. בארצנו החמה הדברת פרעושים וקרציות הינה מלחמה קבועה שכל בעל חתול מכיר והיא נמשכת כ-8 חודשים מתוך שנה שלמה כי הקיץ אצלנו ארוך מאד. מומחה בחנות מזון וציוד לכלבים ידע להתאים את סוג הטיפול ולהדריך על אופן הטיפול נגד פרעושים וקרציות על החתול ועל סביבת חיית המחמד.

לכן, לסיכום, חשוב מאד לרכוש בחנות חיות המוכרת אך ורק מזון וציוד לחיות המחמד ולא בחנות חיות שעיקר התמחותה הוא מכירת חיות. מומחה בחנות המתמחה במזון וציוד לחיות מחמד ידע להמליץ ולכוון אתכם לבחירה המתאימה לחתול שלכם.

ליאורה מחיש חי

כתיבת תגובה