מאמר 2 -איך לשמר ולשפר את בריאות הכלב שלך ולהאריך את חייו?

שלום לכם אוהבי הכלבים,
כאן ליאורה מחיש חי עם מאמר שני בסדרה

"איך לשמר ולשפר את בריאות הכלב שלך ולהאריך את חייו"

מאמר זה הוא המשך למאמר מהם הסימנים שהכלב שלך זקוק לתוספי תזונה? פעמים רבות בעבר הסברתי שהתזונה היא הבסיס לבריאות הכלב. הסברתי שלא כל המזונות לכלבים עשויים מחומרים איכותיים. מזונות רבים מלאים בתירס, חומרי לוואי, צבעים וחומרים משמרים לא בריאים, דגנים נחותים ודברים לא מועילים נוספים ,שאריות זולות ומוצרים שאינם בטוחים לצריכת בני אדם מתהליכי הייצור של תעשיית המזון, אפילו במזונות האיכותיים ביותר.
האם זה הורג את הכלב שלך? לא!! בדרך כלל לא!!! בדרך כלל, מה ששמים במזון צריך לעמוד בסטנדרטים בסיסיים של תזונה.
אבל האם זה בריא לו? במקרים רבים לא!!! ויכול לגרום בטווח הארוך למחלות.
כמובן שישנם מזונות לכלבים מאד איכותיים שניתן יהיה להשיג לכלבים בקרוב מאד גם בארץ. אבל כמו בבני אדם כלבים שאוכלים מזון כלבים מסחרי, יכולים להרוויח משימוש בתוספי תזונה , מאותן סיבות שאנחנו יכולים להרוויח.
במאמר הקודם עסקתי בסימנים ובעיות רפואיות המופיעות אצל הכלבים למרות שהם אוכלים מזון ברמה גבוהה. כלבים זקוקים לתזונה איכותית בשילוב עם כמות ויטמינים ומינרלים בכדי למנוע מחלות, לשפר איכות חיים ותוחלת חיים. חוסרים באיזון , בוויטמינים ובמינרלים בא לידי ביטוי בפרווה דלה, בעיות פרקים, ריח גוף, חולי ובעיות התנהגות.

הנה 4 תוספי תזונה , שיכולים לעזור לך לעזור לחיית המחמד להרגיש טוב יותר, למנוע מחלות, לשפר איכות חיים ולהאריך תוחלת חיים וכמובן לחסוך זמן כסף וביקורים מיותרים אצל הוטרינר

1. שמן סלמון לכלב – הפרווה של הכלב נראית לא מבריקה? יבשה למגע? העור עם פצעים? הפתרון:חומצות שומן B חומצות שומן אומגה 3 ו-6 אשר נמצאות בשמן דגים וויטמין B הם מצוינים למראה עור ופרווה בריאה.
פרווה יבשה ושאינה נעימה למגע היא תוצאה של מחסור בשומנים אשר תוספים אלו ירפאו.

שומן דגים לכלבים וחתולים משמש גם כאנטי דלקתי, אשר יכול להקל על חוסר נוחות כגון מכאבים מדלקת מפרקים ומחקרים מראים ששמן דגים יכול לעכב גידולים סרטניים.

===========================================================


2. גלוקוזומין תוסף בכדורים גליקופלקס הכלב מתקשה לעלות במדרגות? סובל מכאבי פרקים?סובל מבעיות באגן?צולע ומתקשה לקום ממצב שכיבה? הפתרון: גלוקוזומין וכונדרויטין

גלוקוזומין וכונדריטין נחשבים כמסייעים לחיות הסובלות מדלקת פרקים, כמו שהם מסייעים לבני האדם. תוסף זה מופק מצדפות או מרכיכות וסחוס של חיות ויכול להפחית את כאבי הפרקים בחתולים וכלבים. אל תצפו לשיפור מיידי !!! התוספים הללו עובדים לאט, לאורך זמן, להקלה על הכאב וחוסר הנוחות ויכולים לסייע לעכב את התקדמות דלקת הפרקים.

===========================================================

3. מולטי ויטמינים לכלבים התזונה של הכלב שלך מבוססת על מזון מסחרי בלבד? אתה רוצה לעזור לכלב לשמור על מערכת חיסונית חזקה שתוכל להגן עליו מפני מחלות בעתיד?

לכולנו ברור שכמונו בני האדם גם הכלבים זקוקים למולטי ויטמינים להשלמה של מנת הויטמינים הנדרשת לבריאות כוללת ולסיוע למערכת החיסונית. מולטי ויטמין טוב לשימוש יומיומי, יבטיח שהכלב שלך יקבל תוספות לתזונה שלו, שכרגע חסרות לו, וכמובן הכנה של המערכת החיסונים בצורה הטובה ביותר להתמודדות עם מחלות וזיהומים מהסביבה ולשמירה על על בריאות ואיכות חיי הכלב שלך. על ידי מתן תוספים אלו לכלב כשהוא כבר חולה, הגוף שלו יכול להתמודד עם מחלות, ולהבריא את עצמו במהירות רבה יותר. ויטמינים נחוצים גם לתחושת החיוניות של כלבך. בלי הרכיבים שהגוף זקוק להם לבנייתו , מלחמה בזיהומים ורוגע מסטרס ,הכלב יהיה חשוף למחלות.

===========================================================

4.הכלב שלך מסריח?הכלב סובל מבעיות עיכול? לכלב יש נפיחות אחוריות? פרוביוטיקה

תערובת אנזימי עיכול וחיידקים פרוביוטים, המסייעים לחיזוק מערכת העיכול ומקלים על הפרעות עיכול. מומלץ לכלבים הסובלים מבעיות עיכול, בעיות מעיים וקיבה רגישה. תוספים אלו יכולים לסייע בגידול של חיידקים טובים , במערכת העיכול של חיית המחמד שלך. הם יכולים גם כן לסייע להפחית את ריח הגזים, שחיית המחמד פולטת, וזה פתרון טוב בעיקר אם באים חברים לביקור….

במאמר ה-3 בסדרה תגלו איך שומרים על בריאות הכלב בוודאות, בהתמדה ולאורך שנים!!!

יש לכם שאלות לגבי תוספי התזונה?

כתבו כאן למטה

לפוסט הזה יש 2 תגובות

 1. דוד מושיוב

  שלום ליאורה
  הכלב שלי זקן מה את ממליצה עבורו?
  תודה
  דודו

  1. היי דודו
   השאלה שלך בהחלט במקום.
   לכלב זקן יש לתת גלוקוזומין למלחמה בדלקת המפרקים ומולטי ויטמין לחיזוק המערכת החיסונית
   וכך יהיה מוגן מכל הכיוונים.

   בהצלחה
   ליאורה | מחוייבת לבריאות חיית המחמד
   עוזרת להורים לגדל חיית מחמד
   בריאה מאושרת ומאריכת שנים

כתיבת תגובה