האם אתה מחבל בירידה במשקל של הכלב שלך?

איך לעזור לכלב שמן לרדת במשקל בקלות ובהתמדהשלום לכם אוהבי כלבים!
רבים אוהבים לחלוק חתיכות של פיצה, שאריות ארוחת ערב וחטיפים אנושיים אחרים על בסיס פחמימות (קרקרים, צ'יפס טורטיה, סנדוויץ ', עוגיות,) עם הכלבים שלהם. קלוריות נוספות אלה מסתכמות במהירות ויכולות לחבל במהירות ביעדי הירידה במשקל של הכלב שלכם.

חשוב מכך, מזונות המבוססים על פחמימות משפיעים לרעה על המערכת האנדוקרינית של הכלב שלכם, שמגבירה את רמת הסוכר בדם לאורך כל היום, ומטילה על הלבלב הוראות לספק הרבה אינסולין בכדי להתמודד עם רמות הסוכר הגבוהות בדם שמזונות אלה יצרו.

רמות אינסולין מוגברות יוצרות גורמי לחץ בעצמם בגוף הכלב שלך, כולל עלייה ברמת הקורטיזול, שיכולה גם להשפיע לרעה על הבריאות ובדיוק כך יצרנו את המתכון למחלות ותוחלת חיים מקוצרת.

איך לעזור לכלב שמן לרדת במשקל בקלות ובהתמדה

מחקרים מוקדמים מוכיחים כי כלבים מגיבים בצורה חיובית כמו שבני האדם עושים להגבלת קלוריות ולצום לסירוגין (האכלת ארוחה אחת ביום או שתי ארוחות קטנות יותר בפרק זמן של 8 שעות). זה באמת לא אמור להפתיע אף אחד מאיתנו; טורפים לא נועדו "לצוד" כל היום.

איך לעזור לכלב שמן לרדת במשקללמעשה, דעתי היא שההיצע המתמיד של קלוריות פחמימות המסופקות לרוב הכלבים והחתולים הוא תורם מרכזי למגיפה של מחלות ניווניות המכות חיות מחמד כיום, כולל סוכרת וסרטן. האכלת כלבים וחתולים על פי הפיזיולוגיה הטורפת שלהם מצביעה על תוצאות חיוביות מאוד.
KetoPet Sanctuary הוא מתקן מיוחד הבוחן את תפקיד הגבלת הקלוריות והתזונה הקטוגנית על חילוף החומרים ומחלת הסרטן.

איך עוזרים לכלב שמן לרדת במשקל? 

שלב ראשון: גמלו את הכלב מתזונה המכילה תפוח אדמה, תירס, אורז, סויה וטפיוקה. הדבר הטוב ביותר הוא להעביר את חיית המחמד שלך לדיאטה חד חלבונית לכלב שמן ולגלות את כמות הקלוריות של האוכל שאתה מאכיל. על ידי כך שתכיר את כל המרכיבים שבמזון תעזור לכלב שלך לרדת במשקל.

בשלב שני, חשבו את דרישות הקק"ל (קילו קלוריות) למשקלן האידיאלי. ואז הכי חשוב, למדוד את מנות האוכל שלו (באמצעות כוס מדידה בפועל) ולהגביל בצורה דרסטית את הפינוקים (זכרו את הפינוקים חייבים להיות קלוריות שנבלעות ליום!). 

זכרו, כלבים יודעים לעשות פרצופים חמודים ומסכנים , זכרו להיות חזקים זה ידרוש מכם אהבה קשה. הכלב שלכם ינסה לתת לכם את המבט הזה ואתם תרצו להיכנע ולחלוק איתו את הכריך שלכם אבל לא. הציבו גבולות חדשים ובריאים יותר.

איך לעזור לכלב לרדת במשקל

בסופו של דבר, הכלב שלכם תלוי בכוח הרצון שלכם להגיע למשקל בריא (ובסופו של דבר לחיות חיים ארוכים ומאושרים יותר). הוא לא יכול להצליח בלי ההתחייבות שלכם לתוכנית.
עליכם להזכיר לעצמכם שקיבה של כלב יכולה להיות קטנה למדי (בגודל של אגוז בצ'יוואווה 8 קילו).

אז למרות שהוא נראה בור ללא תחתית, הוא למעשה זקוק רק לכמות קטנה של אוכל בכדי להישאר רזה ובריא. לבסוף, בהחלט תוכלו לתת לחיית המחמד שלכם להתפנק עם פינוקים בריאים מדי פעם, גם אם הוא מנסה לרדת במשקל. המפתח הוא להתמקד בפינוקים בריאים ולהסביר את הקלוריות הנוספות בזמן הארוחה.

אילו סוגי פינוקים מתאימים לכלב ב"דיאטה "?


פירות יער ואפונה קפואה הם ברירות טובות, גם רצועות עוף מיובשות שתעשו בעצמכם.
כמויות קטנות של פירות (מלונים ותפוחים, למשל), קוביות זעירות של גבינה דלה בשומן, מהווים גם פינוקים טובים.
הקפידו להאכיל כמויות קטנות, ותהיו עם יד על הדופק כך שלא תחבלו בירידה במשקל של כלבכם.
מתקשים לעזור לכלב לרדת במשקל ? זקוקים לעזרה הצטרפו לתאוצ"ה תכנית הליווי לירידה במשקלליאורה מחיש חי

 

כתיבת תגובה