2. רשימת קניות לכלב חדש

מהם 8 הדברים הראשונים המומלצים ביותר לקנייה לגור כלב חדש

כאשר מביאים הביתה גור חדש זה תמיד מרגש וחגיגי. אולם בכל החגיגה יש להכין מראש את כל הדברים "שחייבים" לרכוש לפני שמביאים את הגור הביתה.

כלוב נשיאה מפלסטיק או כלוב רשת

כלוב מפלסטיק המותאם לגודל הכלב ומאוורר או כלוב רשת גדול מברזל. הכלוב הולך להיות כלי חינוך ואילוף מספר 1 בחודשים הראשונים של גור הכלבים שלכם . זהו המקום הבטוח ביותר לגור הכלב שלכם כאשר אינכם יכולים להשגיח עליו, הכלוב ישמור על הרהיטים, הנעליים, הבגדים,השלטים הסלולרים ועל כל שאר חפצי הבית בשלמותם

גדר גורים או תינוקות

גדרות אלו הן כלי נהדר לחלוקת הבית ולשמור על הגור שלך בחדרים מסויימים שקל לנקותם במקרה של "תאונות" הם גם מאפשרות לנו לעקוב אחרי הכלב בזמן שאנחנו עסוקים בפעולות הבית השונות.

מסיר כתמים וריחות לרצפה לגורי כלבים

מומלץ להשתמש בתרסיס מנטרל ריח שתן ומסיר כתמים לשימוש מיידי כי כמו שאנחנו יודעים "תאונות קורות." ישנם סוגים שונים של מנטרלי ריחות וכתמים. מנטרל הריחות ומסיר הכתמים יהיה שימושי מאד גם אחרי שהגור שלך ייגמל ממתן שתן בבית.

———————————————————————————————————-

כמות קטנה של המזון שהכלב רגיל אליו

תמונה של כלבים בשעת האוכלאפילו אם אתם מתכננים לשנות את סוג המזון של הכלב (מה שאנשים רבים נוהגים לעשות) עדיין מומלץ לעשות זאת בהדרגתיות. יש כל כך הרבה שינויים בחיי גור הכלבים שלכם בעוברו לבית החדש כך ששינוי המזון שלו בצורה מהירה עלול לגרום לקיבה עצבנית וזה ניתן למניעה. מעבר למזון חדש צריך להיות הדרגתי על ידי ערבוב של המזון הישן המוכר לקיבת הכלב עם המזון החדש ביחס של 1/3 חדש 2/3 ישן ובהדרגה במשך 10 ימים להגדיל את הכמות.

אנחנו ממליצים על מזונות לגורים

צלחת לאוכל ומים לגור כלבים

ברור מאליו שהכלב זקוק לכלי אוכל ושתיה משל עצמו. בבחירת צלחות הצלחות המומלצות הן צלחות נירוסטה. הצלחות ניתנות לניקיון בקלות ואפילו במדיח. קערת המים צריכה להיות יותר גדולה מקערת המזון. לרוב נמליץ לגור מזון גורים איכותי בעל רמת נעכלות גבוהה כך שכמות המזון שתוגש בארוחה תהיה קטנה ולכן מתאימה צלחת קטנה יותר מזו של המים. צלחת למים לגור כלבים צריכה להיות גדולה כי לכלב צריכה להיות גישה חופשית למים כל היום.

משחקים בטוחים לגור כלב

משחקים ייעודיים לגורי כלבים. יש להקפיד שגודל המשחק יהיה מותאם לגודל הכלב בשלב זה. אסור שהמשחק יכיל חתיכות קטנות שניתן לפרק וללעוס אותם וחלילה לבלוע אותם.

קולר ותג לשם

קולר ותג לשם הינם מוצרי חובה שיש לרכוש אותם מייד עם בוא הגור הביתה, מכיון שאנחנו לא רוצים שהם יישארו ללא אמצעי זיהוי אפילו למעט זמן. יש לזכור להסיר את הקולר מהגור כשהוא בתוך הכלוב כדי למנוע סכנת חנק.

חטיפים לעידוד התנהגות חיובית

תמונה של חטיף בוש דנטלהחינוך מתחיל מרגע הגעת הכלב הביתה. על פעולה חיובית ורצויה עלינו לתגמל את הגור כדי שיחזור על ההתנהגות הרצויה. לכן מומלץ לרכוש חטיפים קטנים מסדרת חטיפי האילוף.

לבחירת חטיפים לכלב

מה צריך להכין לפני שמביאים כלב חדש הביתה? הרשימה המלאה

ציוד לכלב:

צלחות מים ואוכל , כלוב נשיאה , מיטה לכלב , קולר+רצועה , תג לשם

מזון לכלב:

מזון יבש איכותי , מזון בשימורים , חטיפים , עצמות

ציוד טיפוח וניקיון:

שמפו , קוצץ , מברשת לסירוק פרווה , מברשת+משחת שיניים , טיפות/תרסיס נגד פרעושים

משחקים:

חבל דנטלי , עצם דנטלית , קונג

שונות:

חיתולים , תרסיס מנטרל ריחות , שקיות איסוף צרכים

מהי העלות המשוערת של הקנייה הראשונית לכלב חדש?

הקנייה הראשונית כוללת ציוד שהוא קנייה חד פעמית לרוב או חד שנתית כ- 350 שח. ההוצאה על המזון הינה החל מ-100 שח תלוי בגודל הכלב ,ההוצאה על ציוד וטיפוח הינה חד שנתית לרוב כ-250 שח,הוצאה על משחקים הינה חד חודשית אינה חובה אבל מייצרת המון הנאה, אין מי שיכול לבקר בחנות ציוד לכלבים שעומד בפיתוי לקנות לכלבו משחק מגניב וצבעוני,סעיף שונות הוא סעיף רשות המיועד בעיקר למי שמאמץ גור והוא כ-250 שח.

יש לכם שאלות לגבי ההוצאות הצפויות לקראת כלב חדש?

לשאלות ופרטים נוספים אשמח שתפנו אליי כאן למטה

או
דרך דף הפייסבוק שלנו חיש חי פתרונות ושרות לכלבים וחתולים
או
דרך מוקד מומחיות הרשת של חיש חי

בטלפון 1700-70-88-88
ונשמח לסייע בכל שאלה

כתיבת תגובה