האם קולר נגד פרעושים הורג פרעושים על הכלב?

שלום לכם אוהבי כלבים,

כאן ליאורה מחיש חי ,עם עוד פוסט קצר בנושא בריאות והגיינת הכלב ובנושא הבוער של העונה טיפול נגד פרעושים.

בשבועות האחרונים ראיתי שקיימות שאלות רבות הנוגעות לקולרים נגד פרעושים ורציתי שתדעו שקולר נגד פרעושים אינו הורג את הפרעושים .

ובכל זאת , מדוע אני מוכרת קולרים נגד פרעושים בחנויות הרשת?

לשם כך נעבור לרגע לדבר על סוגי הקולרים נגד פרעושים ולפני המעבר נזכר ב"דוח המיוחד – שאלות ותשובות נפוצות בנושא פרעושים".

לא קראתם? לחצו כאן

מהם סוגי הקולרים נגד פרעושים לכלבים הנמכרים בחנויות חיות המחמד?

קולרים נגד פרעושים על בסיס צמחי עוזרים בדחיית הפרעושים אך הם אינם עושים דבר כדי לסייע להיפטר מהם והם לרוב יעילים רק בחלק הקדמי של חיית המחמד.
קולרים נגד פרעושים על בסיס חומרים כימיים עלולים להיות רעילים לדיירי הבית האנושיים. למעשה, קולרים אלו מבצעים את אותו התפקיד שמבצעים הקולרים הטבעיים רק עם רמת סיכון גבוהה יותר.

אין כניסה לפרעושים וקרציותכלומר, קולר הינו טיפול נלווה המסייע באזור הראש. איזור הראש הוא האזור , שהכלב שלנו אוהב תמיד לדחוף בין השיחים ולהביא משם את כל הפרעושים של השכונה. הקולרים בפני עצמם אינו מסוגלים להגן על הכלב והטיפול חייב להיות בכל החזיתות האחרות כמו שהדרכתי במשולש הטיפול המוצלח נגד פרעושים.

ישנן אופציות רבות לטיפול נגד פרעושים וברוב המקרים , אני מעדיפה טיפול פחות מרעיל לחיית המחמד ויותר על בסיס טבעי . אבל הבעיה היא שאפילו אם פותרים את בעיית הפרעושים על חיית המחמד עדיין טיפלנו רק ב-5% מהאוכלוסיה הכוללת של הפרעושים.

טיפול בפנים הבית ובסביבה הינו חובה על מנת להשיג שליטה בפרעושים. ברגע שהשגת שליטה במצב הפרעושים עדיין יש לטפל טיפול נגד פרעושים בתרסיס או טיפות נגד פרעושים כגון: פרונטליין פלוס, אדוונטאג',אדוונטיקס ועוד כל 3-6 שבועות כדי לשלוט במצב הפרעושים.

האם אתם משתמשים בקולר נגד פרעושים וקרציות על הכלב שלכם?

לייעוץ נוסף היכנסו לדף הפייסבוק שלנו "חיש חי פתרונות ושירות לכלבים וחתולים"

או דרך מוקד מומחיות שרות ההזמנות הטלפוני

1-700-70-88-88

כתיבת תגובה