איך משחקים לכלבים שומרים על כלב בריא?

איך משחקים לכלב עוזרים לשמור על בריאותו?

גורי כלבים וכלבים בכל בגילאים ממש כמו ילדים, תמיד שמחים כשאתם מביאים להם צעצוע חדש.
ישנו מגוון עצום של צעצועים לכלבים כאשר מדי חודש מייצרים משחקים לכלבים חדשים ומאתגרים.

מה תפקיד משחקים לכלבים?

למשחקים לכלבים יש תפקידים רבים:
👈 מוסיפים שמחה לחיי הכלב שלך,
👈ישנן משחקים שמיועדים לאתגר אינטלקטואלית את חיית המחמד שלך,גורי כלבים משחקים
👈 מיועדים ליצור אינטרקציה  בינך לבין הכלב שלך,
👈 לעזור לנקות את שיני הכלב שלך תוך כדי משחק!

איזה משחקים נתאים לאיזה כלבים ?

1.לגור כלבים מתאימים משחקים שמתאימים ללעיסה, ובכך מקטינים את ההתנהגות ההרסנית בביתך. משחקים כגון משחק לגורי כלבים גליל עם חבל גורים במיוחד נוטים ללעוס כשהם משתמשים בפה כדי להרגיש את העולם שמסביבם וכך נמנע מהם הרס הבית !

2. כלבים בוגרים נהנים ממשחקי בד ממולאים. משחקי בד לכלבים מגיעים לעיתים עם  חומר מרעיש בפנים שכלבים רבים נהנים מהם או עם בקבוק פלסטיק , שהנגיסות של הכלב במשחק יוצרות רעש שאהוב עליהם. עצם במבוק דנטלית לכלב

3. ישנם משחקים לכלבים מעודדים  לעיסה בכדי לסייע בניקוי שיניים ובעיסוי חניכיים. משחקים אלה נועדו בעזרת מעין קוצים  או קצוות מיוחדים לספק חיכוך עם משטחי כל שן, הפחתת פלאק והסרת חלקיקי מזון.

4. משחקים שיורים אינטראקציה בינך לבין כלבך כוללים משחקי חבל, כדורים , משחקי משיכה נשיכה ופריסבי. המשחקים הללו מספקים שעות של זמן משחק איכותי. לאחרונה צפיתי בפארק הלאומי בגולדן רטריבר שלכל אורך הפיקניק שלנו לא הפסיק להתרוצץ אחרי כדור, וזה אופייני לגזע הזה.

5. משחקים חכמים אינטראטיבים למניעת שעמום ממשחקים הרגילים. משחק כזה הוא למשל משחק צלחת האכלה אקטיבית כולל בו שקעים מוסתרים שבהם ניתן לאחסן חטיפים לכלבים או חתיכות מזון.

משחק אינטראקטיבי  גם מופיע בסדרת משחקי קונג כמו קונג ריפלייקונג לכלב כשהכלב שלך מגלגל את המשחק סביב ומשחק איתו, חתיכת מזון  או חטיף נשמטת ומתגמלת את הכלב שלך על המאמצים שלו.
יש גם את משחק הקונג הקלאסי שבתוכו אני ממליצה למרוח חמאת בוטנים/פירה בטטה/פירה גזר וחתיכות מזון/חטיפי אילוף קטנים/ ועוד ירקות רבים חתוכים , כמובן רק ירקות המותרים לכלבים. הכלב נהנה לטלטל את הקונג עד שכל התכולה יוצאת החוצה.

לסיום,
תגמול המזון החיובי הופך את המשחקים הללו למושכים מאוד עבור הכלבים. ואנחנו כהורים לכלבים אוהבים את משחקי הקונג מכיוון שהם כמעט בלתי ניתנים להריסה.

ליאורה מחיש חי

כתיבת תגובה