4. איך לטפל נגד פרעושים בסביבת חיית המחמד?

איך לטפל נגד פרעושים בסביבת חיית המחמד?

שלום, כאן ליאורה מחיש חי, הלוחמת בפרעושים. תודה שהצטרפתם אליי לסדרת "סודות המלחמה בפרעושים".

בסרטונים הקודמים גיליתם, מה הסכנות הטמונות, בשימוש לא נכון במוצרים נגד פרעושים, גיליתם את משולש הטיפול המוצלח נגד פרעושים ומהם האסטרטגיות לטיפול על חיית המחמד. בסרטון הקרוב אני אגלה לכם איך לטפל בסביבת חיית המחמד בבית ובחצר.

ונעבור לאיזורים הפנימיים – הדבר הבא שתצטרכו לבצע הוא ניקיון של הבית ע"י איבוק , טיטוא שאיבה ושטיפה. שימו לב במיוחד לרצפה , לשטיחים , למיטות ולאזורים אחרים בהם חיית המחמד שלכם רובצת. בנוסף , כיבוס של מקום המרבץ של חיית המחמד, מפחית בצורה משמעותית את אוכלוסיית הפרעושים. את הביצים , הזחלים והגלמים. יש לשקול לכסות את מיטת חיית המחמד , רהיטים ומקומות מנוחה אחרים של חיית המחמד וכיסויים. שימוש בסדין עוזר להקל על הניקוי, עד שמתקפת הפרעושים תהיה בשליטה והפרעושים יושמדו.

לבית – מומלץ להזמין הדברה ירוקה נגד פרעושים ע"י מדביר מוסמך בתחילת העונה בחודשים מרץ-אפריל ולבקש חיזוק כעבור חמישה חודשים כדי לעבור את הסתיו והחורף. כי כמו שהזכרתי בסרטון הקודם פרעושים כיום מתרבים כל השנה וזו אינה בעיה עונתית בלבד. בנוסף להדברה אם תתיזו תרסיס סביבתי קוטל פרעושים לפני ששואבים הוא יפעל כמייבש וקוטל הפרעושים.

אז למה אתם מחכים? טפלו בחיית המחמד לפי ההנחיות ושיהיה לכם יום נפלא ללא פרעושים.

כאן ליאורה מחיש חי

להתראות בסרטונים הבאים

מהם כלי הנשק למלחמה בפרעושים בבית ובסביבה?

רכשו עכשיו והשלימו את הטיפול לפי המשולש המוצלח

תרסיס טבעי נגד פרעושים מלכודת פרעושים תרסיס נגד פרעושים

כתיבת תגובה